כל הפיתרונות של

מערכת אוטומציות

במקום אחד

עוצמתית. נוחה. אינטיליגנטית.

automations-3

תנו לה לעבוד עבורכם!

מערכת ה-Marketing Automation תעשה בשבילכם את מלאכת השיווק ותשלח מיילים ו/או הודעות SMS ללקוחות בהתבסס על מסעות לקוח חכמים- למיקסום תוצאות הקמפיינים, שיפור ההמרות וחיזוק הקשר עם הלקוחות.

עורך קמפיינים נגיש ומתקדם

רספונסיביות

ללא הגעה לספאם

עורך ויזואלי

עורך האוטומציות הויזואלי והמתקדם שלנו, מספיק פשוט עבור כל אחד כדי לבנות אוטומציה חדשה בתוך דקות, וחזק מספיק כדי להתמודד עם הצרכים היותר מתוחכמים של משווק מנוסה. הממשק מציג באופן חזותי על פני קנבס את הרצף ההגיוני במשפך השיווק ורצף האירועים של שליחת דואר או הודעת SMS.

אוטוריספונדרים

מערכת Visual Autoresponder דואגת להשאיר את הלקוח בעניינים ולהתאים את הדיוורים לתגובתו, כך שאין נמען שמקבל אימייל אחד ואז נשכח. בין אם הוא מקליק על לינקים מסוימים בתוך האימייל או על ידי ניתוח ביקוריו באתר, המערכת יודעת אילו אימיילים לשלוח לו ובאיזה תזמון.

טריגרים חכמים

השתמשו בטריגרים כדי להעניק יחס מותאם אישית לכל לקוח ולקוח! מערכת הטריגרים היא כלי שיווק מעולה המשמש להנעה לפעולה של לקוחות. טריגרים נותנים לדיוור האלקטרוני שלכם את הכח להפוך לכלי שיווקי הפועל באופן דינמי ורציף, וכזה שמגיב אוטומטית לפעולות הלקוח.

מסננים וקבוצות דינמיות הגיעו לתוצאות טובות יותר של

הגיעו לתוצאות טובות יותר של הדיוור שלכם באמצעות פילוח רשימת הנמענים לקבוצות, שיתעדכנו אוטומטית. אתם יכולים ליצור קבוצות בעלי מכנה משותף, כמו טווח גילאים, עיר מגורים, ספקית דוא”ל וכדומה, כך ניתן להתאים את התכנים לקבוצה הספציפית הזו.

סמארט-קוד (Smart Code)

באמצעות הסמארט-קוד תוכלו לבצע רימרקטינג המבוסס על התנהגות הנמענים שלכם, לא רק בניוזלטרים ובאי-מייל שדיוורתם, אלא גם בעמודים לבחירתכם באתר ובעמודי הנחיתה שלכם

שיווק רב-ערוצי

מנפו את נתוני ההתנהגות של הלקוחות בזמן אמת כדי לספק חוויה אישית בכל הערוצים השיווקיים. בעזרת מערכת ה-Marketing Automation, ניתן לשלב הודעות סמס באופן אורגני בתוך האוטומציה, ליצור אוטומציות שלמות רק של SMS ואפילו לבדוק מה עובד יותר טוב מבחינה שיווקית בתוך מסלול האוטומציה- מייל או הודעת טקסט.

עוד כלים אוטומטיים

קמפיין AB Testing

דוחות Real Time מקיפים

אקטיב קומרס- כלי להגדלת המכירות לחנויות מקוונות

סגירת תפריט