כל הפיתרונות של

מערכת דפי נחיתה

במקום אחד

דפים מושלמים שממירים טוב יותר.

landing-pages-header-heb-1

ללא צורך במעצב, גרפיקאי או מקודד

עם מערכת דפי הנחיתה המתקדמת של אקטיב טרייל תוכלו להרחיב את רשימות הדיוור, להגדיל טראפיק, לקדם שירותים ומוצרים, להביא ליותר פעילות מצד הלקוחות ועוד. בנוסף, תוכלו להשתמש בדפי הנחיתה בערוצים שיווקיים אחרים כמו: מודעות גוגל, פייסבוק, באנרים …

עורך קמפיינים נגיש ומתקדם

רספונסיביות

ללא הגעה לספאם

התאמה לכל מכשיר וגודל מסך

דפי הנחיתה מותאמים לצפייה לכל גודל של מכשיר ומסך, כך שגם במובייל וגם בטאבלט, דף הנחיתה ייראה נפלא ויגרוף לידים ברגעים קצרים של שימוש במכשירים האלו על ידי המשתמשים שלכם.

מבחר תבניות דפי נחיתה מעוצבות

עשרות תבניות מעוצבות, מקצועיות ורספונסיביות לדפי נחיתה. בחרו את התבנית החביבה עליכם ביותר והוסיפו את הטאצ' האישי שלכם: תוכלו לשנות הגדרות, פונטים, לוגו, צבעים, אימג'ים ועוד הרבה אפשרויות נוספות.

בחירה של דומיין

ניתן בקלות להוריד את דף הנחיתה כקובץ HTML ולהעלות אותו תחת הדומיין של העסק שלכם על מנת לייצר אחידות – כך יהיה איזכור נוסף למותג ולנמענים יהיה קל יותר לזכור את השירותים והמוצרים המוצעים.

טפסי הרשמה ואיסוף לידים

מערכת יצירת טפסי ההרשמה של אקטיב טרייל מאפשרת להגדיל דרמטית את רשימת התפוצה על ידי יצירת והטמעת טפסי הרשמה רספונסיביים, דינמיים ומעוצבים בקלי קלות! המערכת מאפשרת לבחור את מיקום הטופס בדף, תזמון הופעתו ואת אופן הצגתו – פופ-אפ, חלון צף או טופס מוטמע.

אינטגרציה עם PayPal לרכישה מהירה

מוכרים אונליין? באמצעות האינטגרציה המהירה של אקטיב טרייל עם PayPal תוכלו ליצור בקלות כפתור רכישה בדף הנחיתה שיוביל את הלקוחות שלכם ישירות אל מסך התשלום בפייפל, מבלי לעבור בחנות!

אינטגרציה עם פייסבוק

האינטגרציה עם מודעות הלידים של פייסבוק מאפשרת לדוור לנמענים חדשים שהרגע מילאו טופס הרשמה שם! המערכת שואבת את הנתונים של הנרשמים דרך מודעות הלידים ומייבאת אותם ישירות אל החשבון באקטיב טרייל באופן אוטומטי לחלוטין.

עוד מאפיינים מתקדמים

טריגרים

ניהול כתובות שגויות

חזרה