כל הפיתרונות של

WEPO לאי-קומרס

במקום אחד

מקסמו את ההכנסות מכל מבקר בחנות האונליין!

agudotbanner

הוסיפו את העוצמה של אקטיב טרייל לחנות המסחר האלקטרוני שלכם

WEPO מתממשקת בקלות למרבית עגלות הקניות הפופולאריות ופלטפורמות המסחר האלקטרוני. ביניהן:

עורך קמפיינים נגיש ומתקדם

רספונסיביות

ללא הגעה לספאם

בין אם אתם אתר קופונים יומי, ענקי קמעונות או בעלי חנות אונליין ...

לאקטיב טרייל יש את כל מה שאתם צריכים בשביל להתחבר לקהל שלכם, לקדם את המוצרים שלכם, למכור יותר ולהגדיל את העסק!

אוטומציות למסחר אלקטרוני

נסו את מערכת האוטומציות עם העורך הויזואלי האינטואיטיבי של אקטיב טרייל ותראו איך ההזמנות מהחנות שלכם גדלות עד פי 16! צרו משפכים שיווקיים המבוססים על מסעות לקוח חכמים, שלחו אימיילים אוטומטיים ו/או הודעות טקסט ללקוחות בתגובה לטריגרים שהגדרתם- תתחילו לחסוך כמויות אדירות של זמן ותעניקו דחיפה משמעותית להכנסות שלכם.

שחזור עגלה נטושה וקמפיין הודעות טקסט

לקוח מתחיל מסע קניות בחנות האונליין שלכם. הוא מוסיף מוצר אחר מוצר לעגלת הקניות שלו... ופתאום, הוא עוזב מבלי להשלים את הרכישה. הגיע הזמן להחזיר חלק מהכסף האבוד הזה בחזרה! בעזרת אקטיב קומרס, תוכלו לייצר עבורו את האימייל המושלם ולהוסיף תמריצים מיוחדים כמו: קוד קופון בהודעת SMS, שנשלח אוטומטית ללקוחות שנטשו את עגלת הקניות שלהם באתר שלכם.

מייל מעקב לאחר רכישה באתר

ברכות, הפאנל השיווקי שלכם היה מוצלח, הניוזלטרים שלכם היו משכנעים וההטבות קלעו בול! הלקוח שלכם ביצע רכישה בחנות וכעת הגיע הזמן למקסם את הרווחים. הסטטיסטיקה מעידה על כך שמייל מעקב לאחר רכישה נהנה מאחוזי הפתיחה הגבוהים ביותר מבין כל שאר המיילים, מעל 70%! בעזרת אקטיב טרייל לאי-קומרס תוכלו לשלוח אימייל אוטומטיים עם מוצרים משלימים, קופונים, הטבות ומגוון הצעות ערך שיכולות להגדיל את ההמרה בעשרות אחוזים.

תעירו מחדש לקוחות רדומים

סביר להניח שלא כל הלקוחות רוכשים מהחנות האינטרנטית שלכם מדי שבוע ולעיתים הם זקוקים לתמריצים מיוחדים שיעודדו אותם להיכנס לאתר, להתעניין ולרכוש מוצר או שניים. מערכת האוטומציות של אקטיב טרייל לאי-קומרס מאפשרת לכם לדוור מייל אוטומטי ללקוחות הרדומים שלכם ולעודד אותם לבחון מחדש את הצעות הערך שלכם ואף לבצע רכישה באמצעות הנחה, הטבה או מבצע ייעודי.

תמדדו את הביצועים- ותגדילו משמעותית את המכירות!

תשתמשו במבחני A/B בשביל לראות איזה מהעיצובים באמת "מזיז" את הלקוחות שלכם: דוחף אותם לפתוח, להקליק ולקנות.

תציצו בטבלאות שמראות את שיעורי הפתיחה, ההקלקה וההמרה, ותתנו מבט מעמיק יותר בדוחות המפורטים שנשלחים אוטומטית לאינבוקס שלכם.

תשתמשו בנתונים שברשותכם כדי לגלות אילו דרגות מחיר וקריאות לפעולה מייצרות הכי הרבה המרות בקרב קהל הלקוחות שלכם.

d3ccf17fe49969a7a5d9e033fd0deca0

מסורים להצלחה שלכם!

צרו קשר עם צוות התמיכה המדהים שלנו ואחד ממומחי השיווק והאוטומציה שלנו יחזור אליכם עם כל התשובות שאתם צריכים. ימי ראשון עד חמישי, בשעות 10:00-18:00 058-7788873, בצ'אט ובדוא"ל.

חזרה